GTA 5 Nowe DLC
Recenzje

Nowe DLC do GTA Online – „I’m Not a Hipster” już dostępne

W dniu dzisiejszym światło dzienne ujrzało nowe DLC do GTA V, ale niestety tylko do trybu Online. Jego tytuł to „I’m Not a Hipster”, więc już możecie domyślać się co nowego przyniesie nam on do rozgrywki, strojów, pojazdów itp.

Pamiętacie zdanie Trevora na temat hipsterów? Gość ich delikatnie mówiąc nienawidzi. To na nich będzie koncentrowac się najnowsze, dość luźne i sarkastyczne DLC do GTA Online. Zawartości dostaniemy sporo i nie sposób o wszystkim napisać, ale o części wspomnimy.

Fanów nowych aut z pewnością miło zaskoczy informacja o tym, że dostaniemy aż siedem nowych pojazdów. Są one dosć różnorodne i miłym akcentem jest to, że będą one bardziej zróżnicowane i nie dostaniemy kolejnych wariacji sportowych aut przypominajacych Ferrari czy Forda GT.

Nie może również zabraknać dwóch nowych broni – Vintage Pistol oraz Antique Cavalry Dagger. Z pewnoścą warto będzie je przetesotwać, najlepiej na członkach wrogiego gangu w GTA Online. 🙂

Standardowym elementem każdej paczki jest masa nowych ubrań i nie inaczej będzie tym razem – koszulki, spodnie, tatuaże, maski – to wszystko również będzie częścią dodatku. Przykłady nowych ubrań możecie zobaczyć na promocyjnych obrazkach powyżej.

Oprócz tego dostaniemy 12 nowych misji „Jobs” oraz masę poprawek i mniejszych usprawnień, jak m.in. kolory lakieru Pure Gold i Brushed Gold odblokowywane na 100-nym poziome w GTA Online czy nowe animacje „zwycięstwa”.

DLC do pobrania dostępne jest już teraz(wraz z łatką 1.14). Natomiast w ten weekend odbędzie się impreza w GTA Online, prowadzona oczywiście przez Rockstara, która będzie celebrować ten nowy dodatek do kolekcji.

Czytaj więcej:  Gangsterska rewolucja w świecie gier wideo