Bwin kod promocyjny
Ciekawostki

Bwin cashback | Bezpieczny zakład bez ryzyka

Jednym z czołowych bonusów bukmacherskich jest zakład bez ryzyka, czyli z języka angielskiego cashback. Bwin taki bonus może udostępnić graczom. O jego szczegółach, a także o samym bukmacherze, piszemy w tym tekście. Prezentujemy także bonus cashback dostępny u innych, legalnych w Polsce bukmacherów. 

Bwin cashback – bukmacher w Polsce

W tej chwili bukmacher Bwin nie działa na terytorium Polski. To jednak może za jakiś czas się zmienić. Polskojęzyczna strona bukmachera jest dostępna, ale póki co służy ona wyłącznie do zlecenia wypłat środków zgromadzonych, kiedy Bwin działał w Polsce przed zmianą ustawy. 

Obecnie firma, aby móc legalnie prowadzić działalność bukmacherską, musi uzyskać zezwolenie z Ministerstwa Finansów. Można przypuszczać, że Bwin o taki dokument będzie się starał i w konsekwencji wróci na polski rynek zakładów bukmacherskich. Obecnie jednak trudno stwierdzić, kiedy dokładnie to nastąpi. Jednak na pewno o tym poinformujemy. 

Bwin cashback – zakład bez ryzyka Bwin

Zakładem bez ryzyka, albo bezpiecznym zakładem, nazywamy bonus bukmacherski pozwalający odzyskać stawkę zakładu w przypadku porażki. Dzięki temu gracz nie ryzykuje, bowiem nawet przy braku skuteczności w typach, nie traci środków postawionych na objęty bonusem kupon. 

Warto wiedzieć, że w Bwin zakład bez ryzyka może pozwolić na odzyskanie części postawionej stawki lub jej całość. Choć bukmacherzy tego typu bonus zazwyczaj przyznają na pierwszy kupon w historii konta, to znane są także odstępstwa od tej reguły. 

Jak może wyglądać cashback Bwin? Na ten moment w kwestii wspomnianego bonusu musimy opierać się jedynie na przypuszczeniach. Nie wiadomo bowiem, czy na pewno Bwin cashback umieści w pakiecie powitalnym dla nowych graczy. Istnieje możliwość, że tak się stanie. Równie dobrze ten typ bonusu może być dostępny przy okazji akcji cyklicznych. 

Czytaj więcej:  Najtrudniejsze misje w serii gier GTA: Wyzwanie dla doświadczonych graczy

Bwin cashback – obrót bonusem Bwin

Bonus cashback Bwin może wymagać obrotu, ale nie musi. W przypadku zakładu bez ryzyka decyzja o tym należy do bukmachera. W tej chwili nie mamy informacji o samym bonusie, zatem nie wiadomo także czy będzie wymagany obrót bonusem bukmacherskich. 

Bwin cashback – inne bonusy w Bwin

W przypadku bukmachera Bwin cashback może być jednym z bonusów, ale wcale nie jednym, który będzie do dyspozycji graczy. W grę wchodzą również inne promocje. Mogą to być np. darmowy zakład (freebet) czy bonus od depozytu.

Bwin cashback – darmowy zakład

Legalni bukmacherzy w Polsce mają w swoich ofertach freebet, znany także jako darmowy zakład. Ten typ zakładu to coś innego niż cashback. Bwin może umieścić taki bonus w swoim pakiecie na start, co będzie oznaczało, że gracz będzie miał okazję typować kupony bez używania własnych środków na grę. 

We freebecie chodzi właśnie o to, że nie jest wymagana inwestycja ze strony gracza. Bukmacher przyznaje bonus o określonej wartości, do wykorzystania na typowanie kuponów. 

Czy na pewno taki bonus dostępny będzie w Bwin? O tym przekonamy się dopiero wtedy, gdy bukmacher będzie rozpoczynał działalność na polskim rynku zakładów bukmacherskich. 

Bwin cashback – bonus od depozytu

Bonusem bukmacherskim na start jest także bonus od depozytu. W tym przypadku bukmacher przyznaje premię od wpłaty. Może być to jej podwojenie lub dowolny procent od dokonanej wpłaty, do maksymalnie określonej kwoty. Przykładowo: bukmacher przyznaje 100% do 200 zł od pierwszego depozytu. Jeśli gracz wpłaci 200 zł, to drugie tyle otrzyma w ramach bonusu. Łącznie na grę będzie miał do dyspozycji 400 zł.

Promocja ta wiąże się z warunkami obrotu, które każdy bukmacher ustala według swojego pomysłu. W tej chwili trudno jednoznacznie stwierdzić, czy tego typu promocja powitalna znajdzie się w ofercie Bwin. Cashback, freebet i bonus od depozytu to najczęściej proponowane bonusy na start, zatem istnieje ku temu szansa. 

Czytaj więcej:  Najlepsze środki transportu w serii gier GTA: Podróżuj po mieście z klasą i prędkością

Bwin cashback – zakład bez ryzyka u bukmacherów

Nie wiemy w tej chwili czy w Bwin cashback będzie dostępny, natomiast ten rodzaj bonusu oferują inni bukmacherzy. Sprawdziliśmy jak ten bonus wygląda u czołowych, legalnych bukmacherów w Polsce. 

STS cashback

Bonus powitalny STS zawiera zakład bez ryzyka. Podczas rejestracji TUTAJ należy wpisać kod o treści MEGABONUS, aby skorzystać z całej oferty na start u bukmachera. Wartość zakładu bez ryzyka to 100 zł.

Pozostałe bonusy w STS to:

 • Bonus od trzech pierwszych wpłat 1500 PLN
 • Cashback na sporty wirtualne 20 PLN
 • Cashback na BetGames 20 PLN

Łączna wartość pakietu powitalnego to 1640 zł. Jak widać, bukmacher proponuje w sumie trzy promocje typu cashback. 

Fortuna cashback

W Fortunnie dostępny jest zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Bonus można aktywować rejestrując się W TYM MIEJSCU. Wymagany będzie również kod promocyjny, który pozwoli skorzystać z pakietu powitalnego. Ten kod to MECZYKI. Cashback ma wartość 600 zł

Pakiet powitalny w Fortunie to również:

 • Darmowy zakład 20 PLN
 • Bonus od drugiej wpłaty 2100 PLN

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, przy rejestracji z naszym kodem promocyjnym. Warto bonusów na start to w sumie 2720 zł.

Superbet cashback

W Superbet cashback dostępny jest przy rejestracji TUTAJ z kodem bonusowym o treści MECZYKI. W tym przypadku bonus to w sumie cały tydzień bez ryzyka o łącznej wartości cashbacku do 1300 zł. 

Wśród bonusów na start są też:

 • Darmowy zakład 34 PLN
 • Bonus od depozytu 200 PLN
 • Bonus za aplikację 20 PLN

Rejestrując się z naszym kodem promocyjnym można uzyskać cały pakiet powitalny o wartości bonusów do 1554 zł.

Betclic cashback

Cashback dostępny jest także w Betclicu. Aktywowanie bonusu jest możliwe po rejestracji TUTAJ z kodem promocyjnym o treści MECZYKI. Zakład bez ryzyka to w tej chwili flagowy bonus startowy bukmachera Betclic, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości się to zmieni. Wartość cashbacku wynosi 200 zł. 

Bonus o podanej wartości dostępny jest z naszym kodem. 

eWinner cashback

Zakład bez ryzyka w eWinner można uzyskać przy rejestracji nowego konta. U bukmachera można zarejestrować się TUTAJ. Wpisując w formularzu kod bonusowy o treści MECZYKI dostępny będzie m.in. cashback w kwocie 110 zł.

Czytaj więcej:  Najciekawsze misje w serii gier GTA: Epickie przygody w otwartym świecie

W skład bonusu powitalnego wchodzi także:

 • Bonus od drugiej wpłaty na konto 500 PLN

Obecnie cały pakiet powitalny, składający się z dwóch bonusów na start, ma wartość 610 zł. 

Betfan cashback

Betfan przygotował zakład bez ryzyka na start. Jest to jeden z bonusów dostępnych po rejestracji TUTAJ. Warto pamiętać, że do uwolnienia bonusów wymagany będzie kod promocyjny MEGABONUS. Cashback na start ma wartość maksymalnie 600 zł. 

Ponadto dostępny jest drugi bonus powitalny:

 • Bonus od drugiego depozytu 1000 PLN

Na start promocje mają wartość 1600 zł w Betfan. Trzeba pamiętać o kodzie promocyjnym, którego treść podaliśmy wyżej. 

Fuksiarz cashback

Kolejnym bukmacherem z zakładem bez ryzyka jest Fuksiarz. Bonus powitalny dostępny po rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI. Jest to flagowa promocja powitalna w Fuksiarzu o wartości 500 zł.

Zakład bez ryzyka to w tym momencie główny bonus na start, ale u bukmachera można skorzystać także z bonusów dla wszystkich graczy. 

PZBuk cashback

PZBuk udostępnia zakład bez ryzyka przy rejestracji nowego konta TUTAJ. Kod promocyjny w tej chwili nie jest wymagany, aby aktywować bonusy powitalne. Zakład bez ryzyka u bukmachera dotyczy pierwszego przegranego kuponu. Wartość tego bonusu to nawet 1000 zł. 

Ponadto na start w PZBuk dostępny jest:

 • Freebet 50 PLN

Wartość obu bonusów na start to 1050 zł przy rejestracji poprzez nasz link. Na ten moment bukmacher nie wymaga kodu bonusowego. 

LVBet cashback

W przypadku LVBet dla wszystkich graczy, zakładających nowe konto TUTAJ, dostępne są bonusy powitalne. Wśród tych bonusów jest m.in. zakład bez ryzyka. Cashback uwalniany jest przy trzeciej wpłacie i ma wartość 333 zł. 

Pakiet na start w LVBet to także:

 • Darmowy zakład 20 PLN
 • Bonus od pierwszej wpłaty 1500 PLN
 • Bonus od drugiej wpłaty 1500 PLN

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie przy rejestracji z naszym linkiem. W tej chwili LVBet nie wymaga kodu bonusowego podczas zakładania konta.