Rockstar
Ciekawostki

Nad czym pracuje Rockstar? // Piękno San Andreas

Na portalu Gry-Online.pl pojawił się ciekawy artykuł dotyczący najnowszej produkcji spod skrzydeł Rockstar Games. W tej chwili są to jedynie spekulacje nad jaką grą obecnie pracuje studio… Czy już teraz wiemy jaka gra ujrzy światło dzienne?

Pięć stron porządnej obowiązkowej lektury dla wszystkich czeka na was po kliknięciu w obrazek poniżej.

Autorzy skupiają się głównie na opisie najważniejszych gier minionych lat snując kilka newsów na temat kolejnej części Red Dead, Agenta czy Max Payne’a. Wydawać się może, że tytuły takie jak Manhunt, Bully oraz L.A. Noire nie znajdą się na liście Rockstara w najbliższych latach. W tej chwili jak wiemy priorytetem jest Grand Theft Auto V na komputery osobiste. Fani czekają przede wszystkim na dobrą optymalizację tak jak to miało miejsce przy okazji premiery przygód Max Payne’a w Sao Paulo. 

Warto również wspomnieć o ciągłym wspieraniu GTA Online. Kolejne DLC i łatki sprawiają, że bardzo duża część graczy posiadających GTA V również pokusiła się o rozgrywkę w trybie multiplayer. 

Piękno San Andreas

Jak widać, mały zastój w informacjach nt. GTA zmusza nas do poszukiwania alternatywnych informacji. Na przestrzeni kilku(nastu) dni możecie się również spodziewać serii artykułów dotyczących Los Santos oraz hrabstwa Blaine, które pozwolą w przyjemny sposób zaznajomić się z całym San Andreas w ciekawy sposób. 

Dzisiaj jednak prezentujemy kilka pięknych panoram wykonanych przez Sethosa. Zdjęcia panoramiczne wykonane w GTA V to niełatwe zadanie. Snapmatic oferuje nam kilka filtrów i zwyły aparat, który nie pozwala nam uwiecznić tak szerokiej perspektywy. Wszystkie 30 prac czeka na was TUTAJ. Na zachęte zaprezentujemy kilka zdjęć poniżej. 

Czytaj więcej:  Najłatwiejsze misje w serii gier GTA: Poczuj się jak prawdziwy mistrz