GTA 5 San Andreas
Poradniki

GTA V z perspektywy pierwszej osoby! // Kolejne promocje na Steamie

GTA V na next-geny i PC nadchodzi wielkimi krokami. Już teraz gracze zacierają rączki na owy tytuł. Środowisko moderów również nie może się doczekać gry, którą zmienią nie do poznania. Co ciekawe Xbox 360 również potrafi nas zaskoczyć!

Na największą uwagę zasługuje pewine konto na YouTube – XBLToothPik. Kilka dni temu opublikowano na nim dwa filmy ukazujące rozgrywkę z widokiem FPP! Efekt jest niesamowity! I to wszystko na starym poczciwym Xboxie. Co nas czeka za kilka miesięcy? 🙂

Polecam śledzić owy kanał, ponieważ autor skupił się nie tylko na perspektywie. Poprzednie filmy prezentują między innymi menu dotyczące każdego objektu w San Andreas (taki mini trainer), tryb no-gravity, tęczowy lakier samochodów a nawet tryb „Dead Eye” znany z Red Dead Redemption.

Steamowe obniżki

Klikając w poniższy obrazek macie szansę zakupić tytuły Rockstara w bardzo atrakcyjnych cenach. Prawie wszystkie gry dostępne na Steamie (wraz z masą DLC do Max Payne’a 3 itd.) zostały obniżone o ponad 50%. Najstarsze tytuły dostaniemy juz za 3 Euro. Z nowszych gier warto pokusić się o wydania „Complete Edition”, które zakupimy do 10 Euro. Głównie mowa o GTA IV Complete, GTA Complete, L.A. Noire Complete oraz Max Payne 3 Complete. Miłych zakupów!

Czytaj więcej:  GTA V - Bronie w Ammu-Nation